Współpraca

fot. Marta Zając-Krysiak

Kopanina.pl to młody polski blog prowadzony przez zgodne i szczęśliwe małżeństwo: Roksanę i Piotrka. W życiu i pracy jesteśmy do bólu profesjonalni, co przenosimy również do naszego miejsca w sieci. Wszystkie treści oraz większość zdjęć na blogu są naszego autorstwa. Jesteśmy zorientowani na rozwój osobisty oraz rozwój bloga poprzez zamieszczanie tu informacji, które wpisują się w tematykę kopanina.pl. Wierzymy, że te dwie rzeczy mocno idą w parze.

Wszystkie wpisy, zarówno te standardowe, jak i te we współpracy muszą być spójne z naszymi poglądami, tym, z czym się w życiu utożsamiamy. Zawsze polecamy miejsca i rzeczy sprawdzone, do których mamy pełne przekonanie i pozytywne uczucia 🙂 Często nawet sami z siebie, tak po prostu, zaskakując firmy i miejsca których te recenzje dotyczą. Wierzymy, że swoją opinią podpowiemy czytelnikom coś ważnego albo interesującego.

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w… Beskidy?

Wierzymy, że warto dać z siebie jak najwiecej, z korzyścią dla wszystkich stron.

fot. Marta Zając-Krysiak

Z założenia chcemy poruszać się w tematyce życia codziennego w różnych odsłonach. Ponieważ jednak jesteśmy rodzicami trzylatka, rodzicielstwo jest jednym z naturalnych wyborów do tworzenia treści.

„Ludzie z pasją”: SOCA!!! Dzięki trenerowi Michałowi ten okrzyk słyszymy każdego dnia

Dużo piszemy o podróżach, w tym tych z dzieckiem. Recenzujemy miejsca oraz gadżety przydatne w podróży.

Doświadczaj, smakuj, wypoczywaj – pojechaliśmy do Browaru Perła z dwulatkiem

Kupmy sobie trumnę. Taką nie za małą, nie za dużą, ale aerodynamiczną

Ilość komentarzy jak na tak młody blog jest bardzo duża (średnio ok. 30 komentarzy unikalnych użytkowników pod każdym tekstem) i stale się zwiększa, co świadczy o budowaniu na prawdę zaangażowanej społeczności. Dodatkowym wsparciem dla bloga są konta na Facebooku i Instagramie.

Formy współpracy dobieramy i wyceniamy zawsze indywidualnie. Przykładowo możliwe są:

  • Test produktu z recenzją
  • Recenzja miejsca
  • Wpisy tematyczne
  • Konkursy na blogu

Istnieje możliwość ciekawej współpracy barterowej. Nie zamieszczamy gotowych tekstów reklamowych. Nie zgadzamy się na ingerencję w treść wpisu. Natomiast w przypadku takiego życzenia wysyłamy teksty do autoryzacji przed publikacją.

Zapraszamy do kontaktu:

roksana@kopanina.pl lub piotr@kopanina.pl

Nasze współprace zawsze opierają się na indywidualnym podejściu do każdej z nich. Prowadziliśmy różnorodne, ciekawe projekty, całościowo jednak związane z tematyką życia codziennego rodziny z dzieckiem. Zapraszamy do kliknięcia w logo firm, zostaniecie przeniesieni do konkretnego wpisu na blogu dotyczącego danej współpracy.