Współpraca

fot. Marta Zając-Krysiak

Kopanina.pl to młody, ambitny i szybko rozwijający się polski blog podróżniczo-lifestylowy prowadzony przez zgodne i szczęśliwe małżeństwo: Roksanę i Piotrka. W życiu i pracy jesteśmy do bólu profesjonalni, co przenosimy również do naszego miejsca w sieci. Wszystkie treści oraz większość zdjęć na blogu są naszego autorstwa. Jesteśmy zorientowani na rozwój osobisty oraz rozwój bloga poprzez zamieszczanie tu informacji, które wpisują się w tematykę kopanina.pl. Wierzymy, że te dwie rzeczy mocno idą w parze.

Wszystkie wpisy, zarówno te standardowe, jak i te we współpracy muszą być spójne z naszymi poglądami, tym, z czym się w życiu utożsamiamy. Zawsze polecamy miejsca i rzeczy sprawdzone, do których mamy pełne przekonanie i pozytywne uczucia 🙂 Wierzymy, że swoją opinią podpowiemy czytelnikom coś ważnego albo interesującego.

Wierzymy, że warto dać z siebie jak najwiecej, z korzyścią dla wszystkich stron.

Podróże są jednym z głównych tematów na blogu. Współpracujemy z miejscami noclegowymi, atrakcjami lokalnymi i organizacjami turystycznymi.

Przykładowe zrealizowane przez nas kompleksowe projekty to:

Relacja z Mazur Zachodnich

Relacja z Beskidu Sądeckiego

Formy współpracy dobieramy i wyceniamy zawsze indywidualnie. Przykładowo możliwe są:

  • Test produktu z recenzją
  • Recenzja i relacja z miejsca
  • Wpisy tematyczne
  • Konkursy na blogu

Istnieje możliwość ciekawej współpracy barterowej. Nie zamieszczamy gotowych tekstów reklamowych. Nie zgadzamy się na ingerencję w treść wpisu. Natomiast, w przypadku takiego życzenia, wysyłamy teksty do autoryzacji przed publikacją.

Zapraszamy do kontaktu:

roksana@kopanina.pl lub piotr@kopanina.pl

Nasze współprace zawsze opierają się na indywidualnym podejściu do każdej z nich. Prowadziliśmy różnorodne, ciekawe projekty, całościowo jednak związane z tematyką podróży i życia codziennego rodziny z dzieckiem. Zachęcamy do kliknięcia w logo firm, zostaniecie przeniesieni do konkretnego wpisu na blogu dotyczącego danej współpracy.

Podróże

Lifestyle

Dzieciowe aktywności