O nas

fot. Marta Zając-Krysiak

Cześć!

Miło nam Was tutaj gościć! To jest dobre miejsce, żeby poznać nas bliżej w pigułce, po więcej poszperajcie na blogu 🙂

Nie ma u nas nudy, choć czasem za nią nawet tęsknimy. Oboje w Piotrkiem piszemy dla Was z przyjemnością. Natomiast nie jest to nasze podstawowe źródło utrzymania, dlatego to co polecamy, zawsze robimy z przekonaniem. Możecie być pewni, że albo sami z tego korzystamy, albo w przyszłości planujemy to zrobić.

Duża część naszego życia to podróże. Kochamy Polskę, poznaliśmy ją już całkiem nieźle, a ciągle mamy jej niedosyt. Zwiedzanie w stylu city break podoba nam się tak samo, jak odpoczynek w spokojnym miejscu „na końcu świata”. Nie zamykamy się na różne opcje, ale raczej wybieramy noclegi w komfortowych dla nas miejscach.

Mieszkamy w Łodzi i czujemy, że to nasze miasto. Bardzo chcemy się tym z Wami dzielić i pokazać, jak bardzo Łódź się zmienia i pięknieje. Obalić stereotyp brudnego i szarego miasta.

Inspiracją do pisania wielu tekstów i takiego właśnie podróżowania jest nasz czteroletni synek. Pokazywanie mu świata, to obecnie najlepsza rozrywka. A on chce więcej i więcej 🙂

Oprócz tego Piotrek to wielki pasjonat piłki nożnej, zarówno zawodowo, jak i kibicowsko. Ja dzięki blogowaniu pokochałam robić zdjęcia. Rozwijam się w tym temacie i ciągle uczę.

Jeśli tylko chcesz pogadać, o coś zapytać albo czymś się z nami podzielić, pisz śmiało!

roksana@kopanina.pl

piotr@kopanina.pl