A po godzinie 19 jest dla całkiem dorosłych. Big Bang Studio nocą

Wspominałam Wam w poprzednim wpisie, że Big Bang Studio otwiera się też na swoich pełnoletnich klientów. Jak przygasają światła i przycicha dziecięcy hałas, dzieją się tam rzeczy niesamowite. Były już pierwsze 18-stki, były i koncerty jazzowe. Są różne rodzaje warsztatów YOGA, ostatnio ruszyła też gimnastyka słowiańska dla kobiet. Pierwszy raz zagościła ona podczas weekendu Bardzo Babskich Spotkań. Chciałabym powiedzieć Wam o nim kilka zdań. Był to taki czas, który kobieta, mama, mogła poświęcić tylko sobie. Dla dzieci wstęp wzbroniony.

Kogo tam spotkałam?

Przez dwa dni Studio zamieniło się w miejsce kobiet. Była strefa piękna z fantastycznymi konsultantkami MaryKey, które uczyły podstaw pielęgnacji cery. Spędziłam u nich ponad godzinę i poznałam idealny dla mnie podkład (a szukałam takiego już od dawna). Można tam też było wykonać profesjonalny makijaż, dowiedzieć się co nieco o składzie swojego ciała albo zażyć masażu wykonywanego przez fizjoterapeutkę.

Było oczywiście miejsce na zakupy z piękną biżuterią od Dwukroopek oraz groovy. Ubrań również nie mogło zabraknąć, jak to wśród bab ;). Swoje miejsce miała też Fundacja Gajusz , którą można było wesprzeć poprzez zakup oferowanych przez nią produktów. Pamiętajcie, że można im też przekazać swój 1%. Robią mnóstwo dobrego, warto. Osobiście wspieram ich w ten sposób już od wielu lat.

Big Bang Studio warsztatami stoi

Ale sercem całego wydarzenia były wszelkiego typu warsztaty. Od tych typowo ruchowych jak taniec, gimnastyka słowiańska dla kobiet, przez handmadowe robienie bransoletek, aż po coś dla głowy i organizacji myśli. W tych ostatnich miałam przyjemność uczestniczyć i dowiedzieć się wiele o… No właśnie, o czym? Czytajcie dalej 🙂

Bardzo zaciekawił mnie tytuł warsztatu o stresie: „Wolna od stresu, czyli jak przeorientować swój mózg”. To jest coś, co każdego człowieka spotka prędzej czy później i dobrze jest mieć świadomość w jaki sposób stres oswoić i jak sobie z nim radzić. Przez 3 godziny prowadząca uświadamiała nam te wszystkie kwestie, była teoria, były ćwiczenia praktyczne, było też case study. Intensywny czas, który pozwolił poukładać wszystko w odpowiednie szufladki. A jeśli temat Was zaciekawił, to więcej możecie dowiedzieć się tu.

To jeszcze nie koniec

Drugiego dnia był bardzo ciekawy trening modowy, czyli rzecz o tym „jak się poruszać, jak dobierać stylizacje, jak kreować swój wizerunek, jak zdobywać świat siłą kobiecości, którą posiada każda z nas”. I jako wisienka na torcie każda kobieta miała okazję nauczyć się, w jaki sposób prawidłowo dobierać bieliznę.

Jest oczywiście znany termin kolejnych Bardzo Babskich Spotkań, to 11-12 maja 🙂 Z całego serca polecam jako czas dla Was.

BBS to był tylko początek. Właścicielka Big Bang Studio, Martyna, jest też instruktorem jogi, więc temat kolejnego weekendu tematycznego: Czas Równowagi – festiwal jogi, ayurvedy i mindfulness był jej bardzo bliski. Hasło przewodnie idealnie odwzorowuje spokój, który był podstawą tego czasu. Bardzo żałuję, że nie mogłam tam wtedy być, niestety jak wiecie czasem życie pisze swoje scenariusze… A co będzie dalej? Najłatwiej przekonacie się, śledząc ich na fanpage.

Ale wracając do sedna, miejsce do którego trafiliśmy zupełnym przypadkiem, szukając sali zabaw dla Młodego, okazało się czymś o wiele więcej. Każdy z nas znajduje tam coś dla siebie. A w tym wszystkim czujemy się tam dobrze, spokojnie. Big Bang Studio niesamowicie szybko się rozwija, ma wielkie aspiracje i możliwości, aby również dorośli czuli się tam jak najlepiej. Także zawodowo, ponieważ można wynająć np salę na spotkanie biznesowe czy rozmowę kwalifikacyjną. Jest to nieszablonowa opcja, z której jednak coraz więcej osób korzysta. Wszystkich szczegółów można dowiedzieć się TU.

40 komentarzy Dodaj swój
  1. W moim mieście odbywają się zblizone wystawy. Raz do roku odbywa się Aktywna Mama. Wszystko dla mam i kobiet w ciąży. 🙂 Są też wystawy biżuterii, kosmetyków, ubrań, ale i specjaliści z którymi można porozmawiać,są kąciki do próbowania regionalnych dań, lub dań restauracyjnych itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.